Документи

Книга 3 | Розділ 4. Діяльність окупаційної влади й місцевого адміністрації у Києві. Національний, релігійний і культурний аспекти. Ставлення до населення й військовополонених. Пропаганда й практика
Книга 3 | Розділ 6. Мирне населення в окупованому Києві. Настрої. Життя і смерть

Розпорядження голови міста Києва Л.Форостівського № 92 від 22 червня 1942 р. про притягнення до відповідальності батьків, які відмовляються посилати дітей на обов’язкову фізичну працю

22 червня 1942 р.

Текст (укр.)

Копія.

Розпорядження ч. 92

Голови міста Києва

від 22 червня 1942 року.

“Про притягнення до відповідальності батьків, які відмовляються посилати дітей на обов’язкову фізичну працю”.

В додаток до постанови Голови міста Києва від 6/VІ-42 р. № 122 про обов’язкову працю дітей в 11-14 років в межах м.Києва – Наказую:

1. Головам Районових управ на подання районових інспекторів освіти штрафувати батьків, що відмовляються посилати дітей на працю, в розмірі 200 крб., за невиконання розпорядження Голови міста.

2. Надати права домоуправлінням позбавляти продуктових карток дітей 11-14 років, які не виконують обов’язкової фізичної праці.

3. Відділу Культури і Освіти простежити за виконанням цього розпорядження і на 25/VI-42 р. подати мені порайонно списки дітей, які зараз не працюють, та повідомити про заходи, вжиті в цьому напрямку.

 

 

Голова міста                                                                                                    /підпис/                                    Л.Форостівський.

ДАКО. - Ф. П-4, оп. 2, спр. 71е, арк. 128.

 

 

ДАКО, ф. П–4, оп. 2, спр. 71е, арк. 128.